نام زیرپورتال : خراسان رضوی

1396/9/9 پنجشنبه

نایب رئیس مرکز خدمات سرمایه گذاری استان تاکید کرد:

ضرورت حمایت از سرمایه گذاران واقعی در دستگاههای اجرایی استان

دکتر رمضانی در جلسه ای که با حضور دفتر جذب وحمایت از سرمایه گذاری استانداری وبرخی مدیران دستگاههای اجرایی به منظور رسیدگی به مشکلات سرمایه گذاران تشکیل شده بود با تاکید بر حمایت از سرمایه گذاران اظهار داشت: علی رغم ظرفیت های بسیار ناب کشور وحتی استان خراسان رضوی در زمینه انرژی های نو وتجدید پذیر خورشیدی و بادی ، متاسفانه بسیاری از مجوزهای سرمایه گذاری داده شده در این حوزه صرفا روی کاغذ مانده و به دلایل متعددی عملیاتی نشده اند

ایشان افزود: لازم است  دستگاههای اجرایی صادر کننده مجوز  در این زمینه با قاطعیت بیشتری عمل نمایند و در جهت حفظ هم حقوق بیت المال وهم منافع سرمایه گذار گام های موثرتری بردارند و با خلع ید وابطال مجوزهایی که عملیاتی نشده اند ، زمینه را برای بهره برداری از ظرفیت ها  وسرمایه گذاری واقعی برای سرمایه گذاران با اهلیت فراهم نمایند وحداکثر حمایت از اینگونه سرمایه گذاران صورت پذیرد.  .
 ایشان پیش بینی ضمانت اجرایی عمل به تعهدات در متن مجوزها وقرارداهای منعقده وتکالیف حقوقی وقانونی طرفین سرمایه گذاری را ضروری دانست و افزود:  مرکز خدمات سرمایه گذاری استان از تمام توان وظرفیت خود  درجهت حل مشکلات سرمایه گذاران استفاده خواهد کرد.
در این جلسه مشکلات شرکت نیرو گستر بادران پارسیان مورد بررسی قرار گرفت.  شایان ذکر است این شرکت که سرمایه گذار اصلی آن از کشور سوئیس می باشد پروژه 50مگاواتی نیروگاه بادی شهرستان خواف به ارزش 85 میلیون یورو را در دست اقدام دارد .
 

عكس هاي مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

مشهد- بلوار خیام جنوبی- بعد از چهارراه ارشاد- تلفن(گویا):37635602-051 دورنگار:37685077-051 کدپستی:14311-91859  صندوق پستی:489-91735
^