نام زیرپورتال : خراسان رضوی

1396/11/14 شنبه

شورای هماهنگی مدیران استانی وزارت اقتصاد در استان خراسان رضوی برگزار شد

شورای هماهنگی مدیران استانی دستگاههای تابعه وزارت اقتصاد در استان خراسان رضوی به میزبانی دبیرکمیسیون هماهنگی بانکهای استان در محل سالن همایش بانک تجارت برگزار شد .

در این جلسه نماینده وزیر ومدیر کل امور اقتصادی ودارایی خراسان رضوی با اشاره به تاکیدات وزیر محترم امور اقتصادی ودارایی در مورد ارتباط مدیران با مردم  گفت: در راستای شناسایی دقیق تر مسائل ومشکلات اقتصادی کشوردیدگاه کلی وزیر اقتصاد داشتن ارتباط مستقیم مدیران با مردم و نمایندگان آنها ، بخش های خصوصی و رسانه های عمومی است.که در راستای شکل گرفتن این تعامل ، مسائل ومشکلات اقتصادی استان به صورت مستمر به وزارت متبوع منعکس خواهد شد.
ایشان در بخش دیگری از سخنان با اشاره به نزدیک شدن به ایام دهه فجر خواستاربرنامه ریزی منسجم دستگاههای تابعه وزارت اقتصاد در استان برای بزرگداشت این ایام شد و به اطلاع رسانی دستاوردهاو فعالیتهای اقتصادی دولت در این ایام تاکید کرد.
رئیس شورای هماهنگی بانکهای استان  نیز در این جلسه با اشاره به سودهای نامتعارف برخی بانکها وموسسات مالی واعتباری در استان خواستارنظارت بیشتر بانک مرکزی و سیستم بانکی در این مورد شد.
در این جلسه موضوع انتقال حسابهای دولتی به بانک مرکزی ونیز مسائل ومشکلات دستگاههای تابعه در استان مورد بحث وبررسی قرار گرفت. 
 
 

عكس هاي مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

مشهد- بلوار خیام جنوبی- بعد از چهارراه ارشاد- تلفن(گویا):37635602-051 دورنگار:37685077-051 کدپستی:14311-91859  صندوق پستی:489-91735
^