نام زیرپورتال : خراسان رضوی
اخبار

1396/6/5 يكشنبه

درنمایشگاه بورس، بانک، بیمه و فرصت های سرمایه گذاری مشهد انجام شد

حضور استاندار خراسان رضوی در غرفه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان

استاندار خراسان رضوی از غرفه مرکز خدمات سرمایه گذاری استان در دومین نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و فرصت های سرمایه گذاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی مشهد مقدس حضور یافت.

علی رضا رشیدیان در حاشیه بازدید از این نمایشگاه اظهار داشت: امسال سال دومی است که این نمایشگاه برگزار می شود که بنا بوده در قالب آن، ظرفیتی برای سرمایه گذاری ایجاد شود.     
وی افزود: در واقع سیاست کلی است که صنعت و تولید را از وابستگی صرف به بانک ها جدا کنیم. از طرف دیگر کاهش نرخ سود تسهیلات بانک ها نیز موجب نشود که سرمایه ها وارد وادی خرید و فروش ارز و سکه برود بلکه وارد حوزه تولید شود تا بتواند اشتغال ایجاد کند.   
استاندار خراسان رضوی ادامه داد: این تولید و اشتغال باید به گونه ای باشد که هم برای تولیدکننده، هم برای سرمایه گذار و هم برای فرد شاغل سود منطقی داشته باشد.
رشیدیان گفت: در واقع تلاش ما این است که این امر را در یک چارچوب قانونی روشن مدیریت کنیم که مسایلی مانند راه اندازی برخی شرکت هایی که در سال های گذشته در استان ایجاد شد، مجددا ایجاد نشود و با سازمان هایی که در چارچوب قانون فعالیت نمی کنند، مواجه نشویم.    
وی در خصوص بودجه نقدینگی استان در قالب کمک های فنی اعتباری نیز خاطر نشان کرد: بودجه نقدینگی استان در قالب کمک های فنی اعتباری مشخص شده که امیدواریم با بانک ها بتوانیم به توافقی مشخص برسیم.         
استاندار خراسان رضوی گفت: چون یک رقم مشخص برای این اعتبارات وجود دارد که بانک ها می توانند در این حوزه رقابت کنند.        
گفتنی است؛ دومین نمایشگاه تخصصی بورس، بانک، بیمه و فرصت های سرمایه گذاری از دوم شهریور کار خود را آغاز کرده و تا پنجم این ماه ادامه دارد .   
هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی نیز به صورت همزمان از دوم تا پنجم شهریور ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی مشهد مقدس دائر است.
 

عكس هاي مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

مشهد- بلوار خیام جنوبی- بعد از چهارراه ارشاد- تلفن(گویا):37635602-051 دورنگار:37685077-051 کدپستی:14311-91859  صندوق پستی:489-91735
^